Таско Тасков свири на Черно море в Пловдив

Съдия от Павликени надува свирката при гостуването на Спартак на Витоша Бистрица

Съдийската комисия към БФС реши Таско Тасков от София да ръководи двубоя от 17-ия кръг на А група между Локомотив (Пловдив) и Черно море. Негови помощници ще са Цветан Трифонов и Георги Караколев, а за четвърти съдия бе избран Пламен Георгиев. Събитията зад двете врати ще следят Станислав Ставров и Стоян Денев. Срещата е в понеделник от 18 часа на стадион "Лаута".

От началото на сезона Таско Тасков е свирил два домакински мача на "моряците". В единия Черно море завърши 0:0 със Славия, а в другия победи с 2:0 Любимец.

Георги Гинчев от Павликени пък получи наряд за срещата от 13-ия кръг на Б група между Витоша (Бистрица) и Спартак 1918. Негови помощници ще са Андрей Николов и Никола Велков, а за четвърти арбитър бе определен Волен Чинков.

Двубоят е в неделя от 14,30 часа на стадиона в столичния кв. “Надежда”. Преди мача Спартак е на 13-то място с актив от 10 точки, а Витоша на 9-та позиция с 15 точки.