Черно море с успех срещу Видима-Раковски

28-10-2013, 10:35

"Моряците" победиха тима от Севлиево с 3:2

Юношите младша възраст на Черно море записаха трудна победа с 3:2 като гости на Видима Раковски в среща от 10-ия кръг на Елитната ни футболна група до 17 г. Головете за тима, воден от Тодор Каменов, реализираха Милен Николов, Даниел Димитров и Николай Минков.

"Моряците" започнаха вихрено мача и още в 5 минута Милен Николов откри резултата, като засече с глава центриране на първа греда. 10 минути по късно националът Николай Минков завърши бърза контраатака за 0:2. В 28 минута същото упражнение повтори Даниел Димитров и направи разликата класическа. В 38 минута домакините върнаха едно попадение, но след това последваха нови пропуски на варненци, които уцелиха и гредата. След почивката темпото спадна и тима на Видима успя да стигне само до по-почетна загуба.

Пред клубния сайт наставникът на Черно море Тодор Каменов заяви, че е доволен от показаното през 1-ата част, но не и от необяснимото отпускане след почивката.

В следващия 11-и междинен кръг на 30 октомври (сряда от 14 ч.) на стадиона под Аспаруховия мост моряците, които са на 4-о място във временното класиране приемат отбора на Векта Пловдив.

Съставът на Спартак 1918: Валери Вълев, Костадин Георгиев (50-Кристиян Петков), Слави Георгиев (41 -Александър Михайлов), Христо Илиев, Мартин Ванков, Петър Иванов, Милен Николов, Красимир Крумов, Емил Илиев, Николай Минков, Даниел Димитров (75- Даниел Йорданов).