Спартак със загуба у дома в Елитната

28-09-2013, 19:46

Ивайло Борисов

Юношите старша възраст на Спартак 1918 паднаха с 0:2 при домакинството си на ЦСКА в среща от 8-ия кръг на Елитната група до 19 години.

Варненци не успяха да се противопоставят на по-класния съперник и съвсем закономерно претърпяха поражение.

„Червените” откриха резултата в 30-ата минута след като техен футболист вкара с далечен удар от около 25 метра. В 80-ата минута резултатът стана 0:2 след грешка на централните защитници на Спартак.

„Те бяха по-класния отбор. Имахме положения, но не бяха чисти. Гледаме напред и се готвим за следващия мач”, каза за Varnautre.bg треньорът на Спартак Румен Димов.

В следващия кръг възпитаниците на Румен Димов гостуват на градския съперник Черно море. Мачът е на 5 октомрви (събота) от 15 часа под Аспаруховия мост.