22-09-2013, 17:45

Varnautre.bg / АРХИВ

Varnautre.bg

"Моряците" на Станислав Стоянов не срещнаха трудности срещу своите връстници от Търговище

Отборът на Черно море победи тима на Светкавица (Търговище) с 4:0, в среща от 7-ия кръг на Елитната група до 19 г. Срещата се игра на стадиона под Аспаруховия мост. Два гола за варненци реализира Михаил Ангелов, а Петко Цанков и Карен Мадоян добавиха по един.

"Моряците" започнаха силно срещата и до 20-ата минута вече водеха с 2:0. Петко Цанков откри резултата, след като остана сам срещу вратаря и майсторски го прехвърли, а Мишо Ангелов покачи с удар от около 20 метра. До почивката варненци вкараха и трети гол. Удар на Карен Мадоян срещна тялото на футболист на гостите и топката прехвърли вратаря на Светкавица за 3:0.

През втората част Михаил Ангелов реализира своя втори гол в мач за крайното 4:0. "Моряците" изпуснаха още куп голови положения, като през второто полувреме се забавляваха на терена под Аспаруховия мост.

"3-4 дни говорих на момчетата, че не трябва да подценяват тима на Светкавица, и че трябва да подходим сериозно в тази среща. Имам доста забележки относно играта в мача. Не успяхме да държим темпото, което искам, но щом побеждаваме съм доволен", каза след срещата легендата на Черно море Станислав Стоянов.

Съставът на Черно море: Християн Христов, Георги Кръстев, Сами Миланов, Петър Петров, Симеон Неделчев, Васил Иванов (60 - Енчо Стойков),Николай Иванов, Карен Мадоян, Петко Цанков, Михаил Ангелов,Владо Маринов