Спартак с тежка загуба в Елитната група

25-08-2013, 20:11

Спартак загуби от румънци в контрола

Юношите старша възраст на Спартак 1918 претърпяха поредната си тежка загуба при гостуването си на Черноморец (Бургас) в среща от 3-ия кръг на Елитната група до 19 години. След като паднаха в първата среща от Ботев (Пд) с 04, тозипът възпитаниците на Вальо Русинов загубиха с 0:3. Двубоят се игра на стадиона в Поморие, а варненци не успяха да се противопоставят на съперника и логично загубиха. Спартак вече имат в актива си една победа и две поражения.

Мачът не започна добре за спартаклии, които в 22-ата минута останаха с човек по-малко. Вратарят Станислав Вълчев бе изпратен преждевременно под душовете. До края на полувремето „акулите” поведоха, а след почивката вкараха още два гола за класическия успех.

"Няма как да съм доволен, след тази тежка загуба. Не съм доволен и от играта. Нямахме сили да се противопоставим на Черноморец. Такава е реалността в момента”, коментира треньорът на Спартак Вальо Русинов.