Шкорпиловци арена на плажния футбол през уикенда

04-07-2013, 09:06

Пет тима ще се борят за първите три места даващи право на участие във финалния турнир в Бургас

Стартира вторият кръг от държавното първенство по плажен футбол. Той ще се поведе в Шкорпиловци през уикенда. В него ще се пусне шампионът на България в този спорт Одесос, както и отборите на Тича (Долен Чифлик), Мастърс Св.Никола Бургас, Лъвчетата София и отбор по плажен футбол към МВР. Стартът на втория кръг е в петък в 10.30 ч.

Първият кръг се състоя в средата на юни в Русе, където на първите три места се класираха варненски тимове. Спартак, Варненски момчета и Вяра, Надежда и Любов (ВНЛ) ще се борят за призови места в третия - финален турнир. Завършилите на първите 3 места от двата кръга (Русе и Шкорпиловци) се класират за финалната шестица, която ще се проведе от 29 август до 1 септември в Бургас. Именно в морския град ще се определи и новият шампион на България в този спорт.