Спартак направи 1:1 с Добруджа в контрола

23-02-2013, 18:28

Нов бойкот в Спартак

Боян Илиев: Благодарим на кмета за помощта

Мурат Салим бележи за „соколите”

Отборът на Спартак 1918 завърши наравно 1:1 с тима на Добруджа в контролна среща, която се игра на изкуствения терен в Добрич. За варненци играха само юноши от школата на тима, тъй като опитните футболисти бойкотират заради неизплатени пари и неяснотата за бъдещото. В двубоя взеха участие футболисти родени 1994,95 и 96 г.

Мурад Селим откри резултата за спартаклии в 26-ата минута. Младият футболист, който тренира с представителният тим от миналия сезон бе изведен зад защитата на домакините и технично вкара топката покрай вратаря в мрежата за 1:0.

След почивката домакините изравниха чрез Младен Стоев, който реализира в 56-ата минута от фаул. Помощник-треньорът на Спартак 1918 Златин Михайлов, който води двубоя, сподели че е доволен от момчетата.

Съставът на Спартак 1918: Станислав Вълчев, Кристиян Радев, Калоян Иванов, Станислав Желязков, Славомир Събков, Филип Костадинов, Георги Димитров, Мурад Селим, Драгомир Казаков, Десислав Дяков, Вилиян Денчев (Шопов, Тодор Маринов, Ивайло Русев).