Спартак завърши сезона с победа

28-11-2012, 17:06

© Varnautre.bg / Архив

Varnautre

Отборът на Спартак 1918 завърши сезона с победа, след като надигра като гост тима на Септември Симитли с 2:1.

През цялата среща тимът на соколите бе по-стойностния на терена и след многобройни пропуски през първата част, през второто успяха да реализират два гола. Първо Димо Димов проби от ляво в 55-ата минута и с диагонален удар по земя откри резултата, а 10 минути по-късно Димов намери Георги Станчев Гонзо, който препарира стража на домакините за втори път в мача. В самия край на двубоя домакините намалиха.

Това е една втора победа на соколите на чужд терен за тази есен. Така спартаклии ще зимуват с 21 точки, само 7 от Нефтохимик 1986, който надигра Спартак с 2:1 в Плевен.

Успяхме да завършим сезона с победа, това е най-важното. Отново се забелязва, че пропускаме много изгодни положения, но хубавото е, че създаваме такива.