Спартак с нелепа загуба при юношите

Соколите паднаха от Черноморец с 0:4

Отборът на Спартак 1918 бе разгромен от Черноморец (Бургас)  пред собствена публика в мач от Елитната група до 19 г. Соколите загубиха с 0:4 на стадион „Локомотив“.

Срещата започна по най-неприятния начин за Спартак, които допуснаха гол още в 1-вата минута. Удар от непосредствена близост, вратарят на соколите изби, но топката се удари в гредата и попадна във футболист на гостите, който я вкара в мрежата.

В началото на втората част Мурад Салим бе изведен в добра позиция срещу вратаря на Черноморец, но не успя да го преодолее. В 58-ата минута Калоян Иванов удари гредата. Две минути по-късно гостите стигнаха до нов гол, който тотално пречупи футболистите на Николай Станчев. В 79-ата резултата стана 3:0, а в 87-ата 4:0.

Съставът на Спартак:  Станислав Вълчев, Живко Караиванов (58 – Божидар Янчев), Калоян Иванов, Славин Славов,Кристиян Радев, Филип Костадинов,  Никола Арнаудов (74 – Евгени Кираджийски) Мурад Салим (65 – Генади  Атанасов, Иван Маринов, Славомир Събков, Асен Станчев.