Младшата на Черно море падна под Моста

29-09-2012, 23:25

chernomorepfc.bg

Моряците отстъпиха с 1:3 от Векта Пловдив

Изненадваща загуба като домакини допуснаха юношите младша възраст на Черно море,

след като в 7-ия кръг отстъпиха с 1:3 на връстниците си от Векта Пд. Двубоят започна отлично за гостите, които поведоха в резултата още във 2-рата минута, след колективна грешка в отбраната на варненци. Домакините реагираха веднага и пропуснаха 2 чисти положения чрез Пешков и Попов. 2-ото полувреме продължи по същия сценарий , като след поредната порция положения на моряците Векта стигна до 2-о попадение.

Все пак в 75-ата м логиката възтържествува и Мирчев намали на 1:2. Тук домакините се хвърлиха с всички сили напред и бяха наказани за 3-и път в добавеното време. Наставникът на черноморци Иван Николов сподели пред клубния сайт че отдава загубата на подценяването и хроничната слабост пропуските в завършващата фаза на атаката .

Съставът на Черно море: Кръстьо Христов, Никола Николов /62-Ивън Ганев/,Преслав Дошков,Кристиян Керчев,Кристиян Николов /75-Илия Капитанов/,Александър Йовчев,Мартин Костадинов, Александър Попов,Кристиян Пешков/72-Кадир Кадир/,Антон Славков /58-Иван Илиев/,Мирослав Мирчев .

В неделя от 15 ч, юношите старша възраст на моряците приемат на стадиона под Аспаруховия мост – връстниците си от  Ботев Пд, в 7-ия кръг на Елитната ни група до 19 г.