Младшата на Черно море с класика над Локо (Пд)

02-09-2012, 12:03

chernomorepfc.bg

Моряците с трета поредна победа от началото на сезона, остават лидери в групата

В третия кръг на Елитната ни футболна група до 17 години юношите младша възраст на Черно море продължиха победния си ход с класическо 3:0 срещу Локомотив Пд.

След приспивното начало постепенно варненци взеха инициативата и в 36-ата мин Иван Илиев откри резултата след асистенция на Кристиан Пешков. В началото на второто полувреме гостите уцелиха гредата, но останаха и с човек по малко на терена. Така се стигна до 53-ата мин, в която Пешков реализира дежурното си попадение след пас на Мартин Костадинов. Точка на спора в 60-ата сложи Илия Капитанов с красив удар от въздуха, а удар на Кадир Кадир срещна и гредата. Наставникът на моряците Иван Николов сподели пред клубния сайт, че е доволен от резултата, но не и от играта в първите 30 минути.

По този начин Черно море остава лидер в класирането с пълен актив от точки.

Съставът на Черно море: Атанас Найденов, Венченцо Йорданов (62-Ивън Ганев), Преслав Дошков, Никола Николов, Кристиян Николов, Александър Йовчев (70-Станислав Джамбазов), Мартин Костадинов, Александър Попов,Кристиан Пешков, Иван Илиев (60-Илия Капитанов), Антон Славков (40-Кадир Кадир)