В Балчик скочиха на съдията заради отменен гол

26-03-2012, 09:59

ВАРНАУТРЕ.БГ

Ивайло Борисов

Суворово си спечели премиите след минимално 1:0

Отборът на Суворово постигна трудна победа с 1:0 над Черноморец (Балчик) в среща от 19-ия кръг на Североизточната В група.

Гостите поведоха в резултата в средата на първото полувреме, като автор на попадението стана голмайсторът на суворовци Никола Василев. През втората част играта бе по-равностойна, като най-интересното се случи в добавеното време на мача. При един пряк свободен удар за балчишките „акули” и последвалото разбъркване в наказателното поле домакините вкараха топката в мрежата на суворовци, но попадението бе отменено заради засада. Това изнерви футболистите на домакините, които се нахвърлиха върху страничния съдия. От публиката също направиха опит да нахлуят на терена, но бяха спрени от охранителите на стадиона. Само бързата намеса на стюардите предотврати по-тежки последствия. „Решението на съдията бе правилно. Цели четирима футболисти на домакините бяха в засада. Браво на хладнокръвната и обективната свирка на съдийската бригада”, казаха пред ВарнаУтре.бг от лагера на Суворово.