Спартак 1918 катастрофира в Поморие

24-03-2012, 17:54

ВАРНАУТРЕ.БГ

ВарнаУтре

Соколите допуснаха нова загуба в Източната Б група, този път с 0:4 от Черноморец

Отборът на Спартак 1918 продължава със слабите резултати от началото на пролетта.

Днес варненци загубиха катастрофално при гостуването си в Поморие на местния Черноморец в последния кръг от втория полусезон. По този начин тимът на Неделчо Матушев засили Никола Спасов и компания към аматьорския футбол. След зимната пауза соколите записаха 3 загуби и един равен, което на практика ги оставя основни фаворити за изпадане от групата на професионалистите.

Домакините смазаха устрема на варненци само в рамките на 13 минути. В 21-ата минута Стайко Стайков откри резултата, а само две по-късно Живко Петков удвои. В 34-тата Любослав Войнов направи резултата класически.
През втората част наставникът на соколите Никола Спасов отчайващо се опита да освежи тима си със смени, но това не даде резултат. В самия край на мача Мирослав Радев оформи крайния резултат.
Спартак1918 остава на последното девето място с актив от едва 17 точки. По всяка вероятност след този катастрофален резултат ще има чистка в тима на варненци.
На 28-и март ще бъде теглен жребият за третия етап в първенството, като в края на следващата седмица ще бъдат първите мачове.

Съставът на Спартак 1918: Мирослав Марков, Мирослав Начев (52 – Димо Димов), Диян Дончев, Стоян Георгиев, Мартин Цирков, Владимир Каптиев (61 - Боян Илиев), Велимир Иванович, Марин Петров, Станислав Желязков (69 – Георги Димитров), Беадир Беадиров, Ерхан Мехмед.