23-03-2012, 12:55

ВАРНАУТРЕ.БГ

Моряците тренира на две групи

Отборът на Черно море се завърна във Варна в малките часове на ноща.

След тежкото гостуване в Монтана, спечелено от Черно море с 3:1, някои от футболистите на варненския Черно море са с болежки, като най-сериозно е положението на Дончо Атанасов. Марадончо е с контузия на глезена в следствие на грубата игра на домакините в срещата от 16-ия отложен кръг на шампионата в родната ни А група. Атанасов изработи дузпата за моряците през първата част, но именно в тази ситуация бе ударен лошо в глезена и бе заменен на почивката от Ермес Паломино. Както вече стана ясно, лявото крило на Морето ще пропусне мача с ловчанлии в неделя заради натрупани жълти картони. Играчите, които са с натъртвания със сигурност ще могат да вземат участие в срещата с Литекс.

Днес наставникът на моряците Стефан Генов ще проведе две тренировки със своите подопечни. Първата бе сутринта в 11:30, в която се включиха титулярите от мача с Монтана, която бе с възстановителен ефект. Другата е от 15:30, в която трябва да се включат всички останали футболисти.