Бивш футболист на Вихрен (Сандански) класира Венецуела на 1/2 финал

18-07-2011, 09:20

Победното попадение реализира бившият защитник на Вихрен Габриел Сичеро, с което Венецуела отстрани Чили с 2:1.

Отборът на Венецуела стана последният полуфиналист в турнира, отстранявайки определено по-класният тим на Чили с 2:1, с което изненадите на тазгодишното издание на Копа Америка продължават. Победното попадение в мача пък бе дело на бившият защитник на Вихрен (Сандански) Габриел Сичеро в 81-ата минута. Преди това Вискарондо откри резултата за Венецуела в 34-ата минута, а Умберто Суасо възстанови равенството в 70-ата минута. И двата отбора завършиха мача в намален състав, след като Гари Медел бе изгонен от игра в 83-ата минута, а Томас Ринкон получи червен картон минута преди края на мача.