ЦСКА победи Дръзки-Дражев

29-05-2010, 17:11

© ВАРНАУТРЕ.БГ

ВарнаУтре

ЦСКА поведе от самото начало на срещата и не позволи в нито един момент на домакините да застрашат преднината им

ЦСКА победи Дръзки-Дражев с 18:6 и утре в пряк спор с Черно море 1948 ще определят победителя в редовния сезон на Държавното първенство по водна топка.

С днешния успех "армейците" си гарантираха минимум сребърни медали. В спор за бронза един срещу друг се изправят тимовете на Славия и Дръзки.

ЦСКА поведе от самото начало на срещата и не позволи в нито един момент на домакините да застрашат преднината им. От отбора на варненци, спонсорът Венци Дражев ще се запомни с феноменален гол в края на първото полувреме. Когато оставаха 3 секунди до края на втората четвърт, той шутира от своята врата и забоде топката в горния ляв ъгъл на противниковата врата.